Foto's van de Sinterklaasintocht in De Hoef

  • De Strooppot Sinterklaas Uithoorn

Zaterdag 23 december was het zover, de Sint kwam aan in De Hoef.

Honderen kinderen stonden te wachten bij de steiger van De Strooppot. De pietenband speeldde er lustig op los, zie ginds komt de stoomboot, Sinterklaas kapoentje enz. Toen kwam de boot eraan, we zagen pieten en tot onze verbassing een zwarte Sinterklaas. De Sint was zoek en de hoofdpiet had zich verkleed als Sinterklaas. Gelukkig bood de brandweer van Mijdrecht uitkomst, die kwam de Sint met loeiende sirenes en zwaailampen nabezorgen. De Sint zat nog te werken op zijn kantoor toen de boot uitvoer. Aansluitend is de Sint met heel zijn gevolg naar de Springbok gelopen waar het nog een gezellig feestje werd. Zie de foto's.




Terug

Wist je dat ...
  • ... dat alle kinderen die een kleurplaat inleveren, een verrassing krijgen als ze jarig zijn!
  • .... als je alle gebakken pannenkoeken van De Strooppot opstapeld, de stapel ongeveer 3,5 km hoog is?
  • ... De Strooppot ook een leerbedrijf is voor koks in opleiding en dat we momenteel een leerling kok in ons team hebben.
  • ... wij met een bottle bob een gaatje in de dop van een flesje Fristi of appelsap kunnen slaan, waar we het rietje instekken, zodat er geen wesp in het flesje kan komen.
  • ... De Strooppot een zwemdiploma pannenkoek heeft?