Ter ere van ons 20 jarig bestaan komen e...

Ter ere van ons 20 jarig bestaan komen er deze maand elke week Strooppot Klassiekers terug. Deze week ook “KNORRETJE GAAT NAAR CHINA”, een pannenkoek met varkensvlees, taugé, ui, prei, champignons en atjar in een licht pittige pangangsaus. www.strooppot.nl/pannenkoeken/restaurant/specialiteiten#keuze

Ter ere van ons 20 jarig bestaan komen e...


Terug

Wist je dat ...
  • ... wij met een bottle bob een gaatje in de dop van een flesje Fristi of appelsap kunnen slaan, waar we het rietje instekken, zodat er geen wesp in het flesje kan komen.
  • ... er al meer dan 1.650 feesten bij De Strooppot zijn gevierd
  • ... er al drie televisieprogramma's in De Strooppot zijn opgenomen, te weten: MINDF*CK , Het Familie Diner  en Op zoek naar wat ons heilig is: Rituelen
  • ... De Strooppot ook een leerbedrijf is voor koks in opleiding en dat we momenteel een leerling kok in ons team hebben.
  • ... biologische appelsap van Schulp hebben?